Sapun nga argani, 25g

Sapun nga argani, 25g

Dr. Pasha

Çmimi i zakonshëm €2,30 Zbritje

Sapuni është një përzierje e vajit të arganit, vajit të lirit dhe vajrave tjera natyrale. Ka efekt jashtëzakonisht të mirë në parandalimin e plakjes, në trajtimin e lëkurës së maturuar dhe reduktim të rrudhave.

Përdorimi: Rekomandohet të përdoret 2 herë në ditë, në mëngjes dhe mbrëmje. Masazhojeni sapunin butësisht në lëkurë dhe pastaj shpërlajeni me ujë. Përdorimi i rregulltë i sapunit gjatë dushit dhe pastrimi i përditshëm i fytyrës, rigjallërojnë dhe ushqejnë lëkurën, duke e lënë atë të butë dhe të hidratuar.