Collagen coffe, 12 qese

Collagen coffe, 12 qese

Physalis

Çmimi i zakonshëm €32,70 Zbritje

  • Lëkurë me shkëlqim dhe të fortë me më pak rrudha

Përshkrimi
Pije kolagjeni

A duket ndonjëherë lëkura juaj më pak e lëmuar? A i mungon shkëlqimi i saj natyral? Nëse po, është koha të filloni t'i trajtoni gjërat nga jashtë-brenda! Physalis Collagen Coffee është një përzierje e menjëhershme 3 në 1 e kafesë së shijshme të plotë 100% Arabica, peptideve të kolagjenit të tipit I të përthithur lehtësisht (Naticol®, me origjinë detare) dhe MCT të kokosit (Trigliceridet me zinxhir të mesëm). Arma juaj sekrete për t'ju kaluar ditën me energji rrezatuese!

Mbajeni larg fëmijëve. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar. Një shtesë ushqimore nuk është zëvendësim për një dietë të larmishme dhe një mënyrë jetese të shëndetshme.

PËRMBAJTJA
12 qese

PËRDORIMI
1 qese në ditë. Përzieni përmbajtjen e qeskës në një gotë qumësht (perime) ose ujë të nxehtë.