Çokollatë Milky Crème, 40g

Çokollatë Milky Crème, 40g

Vivani

Çmimi i zakonshëm €1,70 Zbritje

Çokollatë me qumësht të plotë me një mes qumështi të butë kremoze. Qumështi kremoz me çokollatë për fëmijë VIVIANI në një edicion më të vogël ushqimesh.
Përbërës
sheqer kallami i papërpunuar*, qumësht pluhur i skremuar*, gjalpë kakao*°, yndyrë palme* (e qëndrueshme), qumësht pluhur*, masë kakao*°, krem pluhur*, yndyrë gjalpi*, emulsifikues: lecitina e lulediellit*, kripë, ekstrakt i vaniljes burbon *

Lëndët e ngurta të kakaos: minimumi 33%.
Lëndët e ngurta të qumështit: 31 % minimale
Mund të përmbajë përbërës të arrave dhe glutenit.
* nga bujqësia organike
°Certifikuar nga Aleanca e Rainforest
DE-ÖKO-013