Çokollatë me spirulinë blu, 60g

Çokollatë me spirulinë blu, 60g

Benjamissimo

Çmimi i zakonshëm €3,50 Zbritje

Benjamissimo na sjell çokollata të shijshme dhe të veçanta Happy Edition. Ëmbëlsohuni me këtë çokollatë organike blu të përshtatshme edhe për veganët. Ngjyra e bukur blu jepet nga ekstrakti nga mikroalga spirulina (phycocyanin), dhe përveç kësaj përmban gjalpë kakao, krem ​​kokosi dhe arrë tigri.