Çokollatë Classic, 80g

Çokollatë Classic, 80g

iChoc

Çmimi i zakonshëm €2,90 Zbritje

Çokollatë e pastër "qumësht" (e bërë në bazë të pijes së orizit), e rafinuar me vanilje bourbon dhe pak kripë deti. Gjithashtu perfekte për të krijuar diçka të shijshme. Lërini idetë tuaja të egra të fluturojnë!

Përbërësit: sheqer kallami i papërpunuar*, gjalpë kakao*°, shurup orizi pluhur* 14%, masë kakao*°, arra tigër (të bluara)*, paste lajthie*, ekstrakt vanilje burbon*, kripë deti

Lëndët e ngurta të kakaos: minimumi 37%.
*nga bujqësia organike
°Certifikuar nga Aleanca e Rainforest