Biskota misri me domate dhe borzilok, pa gluten, 50g

Biskota misri me domate dhe borzilok, pa gluten, 50g

Fiorentini

Çmimi i zakonshëm €1,20 Zbritje

MINI BISKOTA MISRI ME DOMATE DHE BORZILOK NGA BUJQËSIA ORGANIKE.

Përbërësit:

  • Misër 75%
  • vajra bimore (luledielli dhe misri)
  • domate 3.4%
  • niseshte misri, kripë, saharozë, ekstrakt maja, borzilok 0.3%,
  • qepë, rregullator aciditeti: acid laktik, aromë natyrale erëzash

Nga bujqësia organike

✓ Mund të përmbajë qumësht soje 

✓ Pa gluten