Banana Bites, 150g

Banana Bites, 150g

OLA BIO

Çmimi i zakonshëm €2,90 Zbritje

Vaferat krokante vegane me mbushje kremi me banane erdhën për të kënaqur të rinj e të moshuar dhe për të rritur GJITHË JETËN e familjes me ushqime të shëndetshme. Këto kafshime të shijshme bananeje vegane janë bërë nga përbërës organikë, pa vaj palme dhe me pak kripë. Me përpjekje të veçanta, ne ju ofrojmë këtë rostiçeri të shijshme dhe të këndshme me 30% më pak sheqer të papërpunuar në një paketim të mrekullueshëm praktik që ofron sigurinë e produktit dhe e mban atë krokant nga i pari tek i fundit. Mund t'i kombinoni me pijen bimore të zgjedhjes suaj, me mëngjesin tuaj, të thjeshta ose si të dëshironi!
Propozimi ynë:
Vendosini produktin në frigorifer dhe shijojeni!