Balsam për buzë, 5ml

Balsam për buzë, 5ml

Dr. Pasha

Çmimi i zakonshëm €4,80 Zbritje

Kujdes 100% natyral për buzët

Përtërinë, mbronë dhe ushqen buzët e thata dhe të dehidruara.

Përbërësit: Gjalpë shea, vaj palme, vaj kokosi, dyllë bletësh, Vaj thelbësor i portokallit të ëmbël*Limonene, *Alkool Benzyl, *Linalool, *Citral,

*Nga vajrat natyror esencial