Sapun skrub Huumë, me gjalpë kakao dhe kafe

Sapun skrub Huumë, me gjalpë kakao dhe kafe

Huumë

Çmimi i zakonshëm €4,30 Zbritje

PËRFITIMET

Kafja është antioksidant i fuqishëm kundër celulitit dhe, njëkohësisht, ndihmon në tonifikimin e lëkurës.
Ndihmon në largimin e erërave të rënda si të hudhrës, qepës, peshkut, që do të thotë mundeni me i pastru edhe duart me këtë sapun.
Gjalpi i kakaos, gjithashtu është një antioksidant i fortë, i cili zbut rrudhat dhe inflamacionet.
Thellësisht hidraton lëkurën;

PËRBËRËSIT

Gjalpë kakao-je, vaj kokosi, vaj ulliri, ujë, hidroksid natriumi, kafe e bluar.

MËNYRA E PËRDORIMIT

Rekomandohet të përdoret si sapun skrub për fytyrë vetëm deri në 2 herë në javë për shkak se mund ta irritojë lëkurën dhe mund ti zgjerojë poret.