Sapun për trup HUUMë, me livandë

Sapun për trup HUUMë, me livandë

Huumë

Çmimi i zakonshëm €4,30 Zbritje

PËRFITIMET

- Livanda zbut inflamacionet dhe hiper-pigmentimin e lëkurës
- Ndihmon në zbutjen e ekzemës dhe të psoriazës
- Livanda gjithashtu ndihmon edhe në zbutjen e dhimbjeve të muskujve

PËRBËRËSIT

Vaj kokosi, gjalpë shea, vaj ulliri, vaj luledielli, ujë, hidroksid natriumi, vaj jojobe, vaj eterik rozmarine, vaj eterik livande, livandë.