Sapun për duar Huumë, me vaj ulliri dhe rozmarinë

Sapun për duar Huumë, me vaj ulliri dhe rozmarinë

Huumë

Çmimi i zakonshëm €4,30 Zbritje

PËRFITIMET

-Hidraton lëkurën dhe zbut lëkurën;
-Ka veti antibakteriale, antio-oksiduese,

PËRBËRËSIT

 Vaj ulliri, vaj eterik organik rozmarine, ujë, hidroksid natriumi.