Qumësht për trup me matcha, 245ml

Qumësht për trup me matcha, 245ml

URTEKRAM

Çmimi i zakonshëm €7,90 Zbritje

Qumështi energjik i trupit për të gjitha llojet e lëkurës përthithet lehtë dhe hidraton lëkurën.

Kjo formulë e fuqishme përmban matcha jeshile japoneze të pasur me antioksidantë dhe ekstrakte për të cilat mikroalgat janë pastrues të njohur.

Qumështi i trupit Urtekram ndihmon në ekuilibrimin dhe mbrojtjen e lëkurës nga ndikimet e dëmshme të jashtme kurse heksapeptidet dhe acidi hialuronik ndihmojnë në hidratimin dhe energjizimin e lëkurës.

Atribute të veçanta:
I përshtatshëm për veganët