Deodorant natyral Huumë, me karbon dhe mentë

Deodorant natyral Huumë, me karbon dhe mentë

Huumë

Çmimi i zakonshëm €6,50 Zbritje

PËRFITIMET

Neutralizon aromën e pakëndshme të shkaktuar nga bakteriet.
Parandalon mbylljen e poreve.
Largon toksinet.
Eshtë efektive për të gjitha tipet e lëkurës përfshirë edhe lëkurën e ndjeshme.

PËRBËRËSIT

Gjalpë shea, dyll blete, vaj jojobe, vaj ulliri, vaj luledielli, zink oksidi, vaj eterik tea tree, karbon aktiv, vaj eterik mente.