Sapun për meshkuj Huumë, me kanellë dhe karafil

Sapun për meshkuj Huumë, me kanellë dhe karafil

Huumë

Çmimi i zakonshëm €4,30 Zbritje

PËRFITIMET

-Kanella përforcon hidratimin në lëkurë dhe ndihmon në trajtmin e akneve
-Nihmon në zbutjen e rrudhave
-Karafili përforcon lëkuren dhe zbeh pikat e zeza
-Argjila e bardhë largon papastërtitë në lëkurë
-Ky sapun ndihmon në zbutjen e qimeve të mjekrrës

PËRBËRËSIT

Vaj kokosi, vaj ulliri, vaj ricini, ujë, hidroksid natriumi, kanellë, karafil, vaj eterik rozmarine, vaj eterik lemongrass, argjilë e gjelbërt (humë), argjilë e bardhë.