Sapun për flokë Huumë, me hithra dhe majdanoz

Sapun për flokë Huumë, me hithra dhe majdanoz

Huumë

Çmimi i zakonshëm €5,90 Zbritje

PËRFITIMET

Hithrat ndihmojnë në paramdalimin e rënies së flokëve si dhe iu jep shkëlqim atyre.
Ndihmon në eliminimin e zbokthit, në zbujten e lëkurës së skalpit të kokës, në largimin e tëpërt të yndyrës së flokëve.
Majdanozi është i pasur me vitamina dhe antioksidantë të cilat janë të rëndësishëm për mbrojtjen e flokëve dhe të skalpit të kokës nga radikalet e lira.
Gjithashtu, pasuron ngjyrën e flokëve dhe u jep shkëlqim të bukur atyre. 

PËRBËRËSIT

Gjalpë kakao, vaj kokosi, gjalpë shea, vaj ricini, ujë, hidroksid natriumi, vaj eterik rozmarine, hithra, majdanoz, argjilë e gjelbërt (humë), karbon aktiv