Sapun për akne Huumë, me kurkum dhe vaj jojobe

Sapun për akne Huumë, me kurkum dhe vaj jojobe

Huumë

Çmimi i zakonshëm €4,30 Zbritje

PËRFITIMET

Trajtim natyral për akne.
Stimulon qarkullimin e gjakut.
Ideale për lëkurë të ndjeshme e në veçanti për adoloshentët.
Butësisht largon qelizat e vdekura.
I pasur me vitamin E.

PËRBËRËSIT

Vaj kokosi, gjalpë shea, vaj ulliri, vaj luledielli, ujë, hidroksid natriumi, vaj eterik rozmarine, vaj jojobe, kurkum (turmeric).