Sapun nga levanda, 100g

Sapun nga levanda, 100g

Dr. Pasha

Çmimi i zakonshëm €5,40 Zbritje

Era qetësuese e livandës është e dobishme për tensionin mendor dhe fizik. Ideal si eksfoliues i butë. I përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës, veçanërisht për lëkurën e ndjeshme. Vaji esencial i livandës i kombinuar me lule livande të copëtuara e bën lëkurën të lëmuar dhe të butë.

Përdorimi: Rekomandohet të përdoret 2 herë në ditë, në mëngjes dhe mbrëmje. Masazhojeni sapunin butësisht në lëkurë dhe pastaj shpërlajeni me ujë. Përdorimi i rregulltë i sapunit gjatë dushit dhe pastrimi i përditshëm i fytyrës, rigjallërojnë dhe ushqejnë lëkurën, duke e lënë atë të butë dhe të hidratuar.