Sapun Huumë, me matcha dhe mentë

Sapun Huumë, me matcha dhe mentë

Huumë

Çmimi i zakonshëm €4,30 Zbritje

Sapun natyral me Matcha dhe Mentë për lëkurë të yndyrshme. Matcha i takon familjes së çajit të gjelbërt, mirëpo është 3 herë antioksidant më i fortë se çaji i gjelbërt.

PËRFITIMET

Matcha është e pasur me antioksidant.
Redukton yndyrën e tepërt në lëkurë.
Stimulon prodhimin e kolagjenit.
Rritë elasticitetin e lëkurës.
Ndihmon në zbutjen e rrudhave;

PËRBËRËSIT

Vaj kokosi, gjalpë shea, vaj ulliri, vaj luledielli, ujë, hidroksid natriumi, vaj eterik mente, matcha pluhur.