Sapun Huumë, me gjalpë shea dhe argjilë rozë

Sapun Huumë, me gjalpë shea dhe argjilë rozë

Huumë

Çmimi i zakonshëm €4,30 Zbritje

Sapun natyral me gjalpë shea dhe argjilë rozë për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme.

PËRFITIMET

Argjila rozë largon papastërtitë nga lëkura dhe zvogëlon poret
Zbut skuqjen dhe irritimin e lëkurës
Gjalpë shea hidraton thellësisht lëkurën
E pasur me vitaminat A, E dhe D
Zbut rrudhat

PËRBËRËSIT

Vaj kokosi, gjalpë shea, vaj ulliri, vaj luledielli, ujë, hidroksid natriumi, vaj jojobe, vaj eterik rozmarine, argjilë rozë. ​