Sapun hidratues Huumë, me tranguj dhe Aloe-Vera

Sapun hidratues Huumë, me tranguj dhe Aloe-Vera

Huumë

Çmimi i zakonshëm €4,30 Zbritje

PËRFITIMET

-Hidraton thellësisht lëkurën
-Rinon lëkurën
-Aloe vera hidraton, zbut skuqjen e lëkurës së irrituar, largon aknet dhe rrudhat, parandalon formimin e pikave të zeza
-Trangulli është i pasur me vitaminat A, B, C dhe K, është ultra hidratues për shkak të përmbajtjes me ujë që ka prej 96%
-Gjithashtu ndihmon në shërmin së lëkurës prej djegjes së rrezeve të diellit;

PËRBËRËSIT

Tranguj, aloe vera, vaj kokosi, vaj ulliri, vaj ricini, ujë, hidroksid natriumi, vaj eterik jasemini, argjilë e bardhë.