Kremë e ngurtë hidratuese Huumë, me vanilje

Kremë e ngurtë hidratuese Huumë, me vanilje

Huumë

Çmimi i zakonshëm €7,20 Zbritje

PËRFITIMET

Krema e ngurtë hidratuese pëmbanë përbërës natyralë pa kimikate ose konservues, të cilat janë ideale për trajtimin e lëkurës së thatë. Për rezultate më të mira, përdorni pasi të bëni dush në trup, fytyrë, thembrat, bërrylat dhe kudo tjetër që keni lëkurë të thatë.

PËRBËRËSIT

Dyll blete, gjalpë shea, gjalpë kakao-je, vaj kokosi, vaj ricini, vaj eteril vanile.

SHËNIM ME RËNDËSI

Nëse krema e ngurtë hidratuese zbutet shumë nga nxehtësia, thjesht futeni në frigorifer për pak kohë, dhe, bëhet i ngurtë përsëri.
Nëse keni ndonjë ndjeshmëri të lëkurës ose alergji, ju lutemi sigurohuni që të lexoni listën e përbërësve dhe testimin e pikave për të shmangur ndonjë ndërlikim.