Kombucha me vishnje dhe mente, 330ml

Kombucha me vishnje dhe mente, 330ml

Voelkel

Çmimi i zakonshëm €2,50 Zbritje

Vishnje, mentë dhe kombucha për freskim dhe hidratim të mirë. Pija Kombucha është bërë nga kërpudha me të njëjtin emër që është veçanërisht e çmuar në Azi, ku është shijuar për më shumë se dy mijë vjet. Çaji jeshil i shijshëm në një përbërje harmonike me barishte aromatike dhe lëngje freskuese të qershisë dhe nenexhikut e bën këtë pije pak të gazuar dhe të fermentuar një freskues ideal dhe aleat të mikroflorës së zorrëve. Në fund të shishes mund të krijohet një precipitat, i cili është një shenjë e cilësisë së lartë të pijes kombucha.

Vlerat mesatare ushqyese për 100 g/ml
Vlera e energjisë 88 kJ / 21 kcal
Yndyrë 0.0 g
..nga të cilat acide yndyrore të ngopura 0.0 g
Karbohidratet 5.0 g
..nga të cilat sheqerna 5.0 g
Proteina 0.0 g
Kripë <0,01 g

Atribute të veçanta
Organike
I përshtatshëm për veganët