Fara kakao, 200g

Fara kakao, 200g

Orgona Superfood

Çmimi i zakonshëm €7,40 Zbritje

Produkt 100% organik. Kokërrat e kakaos natyrshëm janë të pasura me magnez, hekur, zink dhe fibra. Kënaquni me shijen e tyre pak të idhët ose shtoni ato në muslit e drithërave, jogurt, frape, ëmbëlsira, etj.