Sapun nga gjalpi shea dhe limoni, 25g

Sapun nga gjalpi shea dhe limoni, 25g

Dr. Pasha

Çmimi i zakonshëm €2,00 Zbritje

Kombinimi ideal i përbërësve të zgjedhur me kujdes i siguron lëkurës hidratimin e nevojshëm, duke e lënë atë të lëmuar dhe të ushqyer. Ai ka një efekt të dobishëm në lëkurën e ndjeshme dhe të thatë.

Gjalpi i sheas është një burim natyror vitaminash A dhe E dhe acidet linoleike esenciale që ngadalësojnë procesin e plakjes së lëkurës. Ajo përmbanë yndyrë të çmuar bimore që ndihmon në rigjenerimin dhe rigjallërimin e qelizave të lëkurës.