Çokollatë e zezë për zierje, 200g

Çokollatë e zezë për zierje, 200g

Rapunzel

Çmimi i zakonshëm €5,30 €3,90 Zbritje

Çokollatë superiore e errët me përbërës organike, për gatimet tuaja të shëndetshme dhe të shijshme.