Çaj menta, 30g (20x1,5g)
Çaj menta, 30g (20x1,5g)

Çaj menta, 30g (20x1,5g)

Ekozona

Çmimi i zakonshëm €2,00 Zbritje

Produkt 100% organik, me certifikatë nga Unioni Evropian. Çaj nga menta (20 çanta x 1,5 g). Zgjedhje e kujdesshme e bimëve më të mira ekologjike. E pasuruar me aroma intensive dhe shije të natyrës së pastër. Udhëzimet për përdorim: Nxejeni ujin derisa të vloj. Lëreni qesen e filtrit në një filxhan prej 1,5 - 2 dl ujë të vluar. Pas 10 minutave hiqeni qesen. Shtoni disa ëmbëlzues natyral (shurup agave, orizi ose elbi), dhe shijoni aromën natyrale, të pijes së parezistueshme dhe të shijshme.