Çaj kamomili, 30g (20x1,5g)
Çaj kamomili, 30g (20x1,5g)
Çaj kamomili, 30g (20x1,5g)

Çaj kamomili, 30g (20x1,5g)

Ekozona

Çmimi i zakonshëm €0,00 €2,00 Zbritje

Produkt 100% organik. Çaj nga kamomili (20 qese x 1,5 g). Zgjedhja e kujdesshme e bimëve më të mira ekologjike. Kënaq me aroma intensive dhe shije të natyrës së pastër. Merrni një erë dhe ngrohuni në çdo filxhan. Udhëzimet për përdorim: Nxeheni ujin derisa të vloj. Lëreni qesen e filtrit në një filxhan prej 1,5 - 2 dl ujë të vluar. Pas 10 minutave hiqeni qesen. Shtoni disa ëmbëlzues natyral (shurup agave, orizi ose elbi), dhe shijoni aromën natyrale, të pijes së parezistueshme dhe të shijshme.