Çaj Ginseng
Çaj Ginseng

Çaj Ginseng

Yogi Tea

Çmimi i zakonshëm €0,00 €4,20 Zbritje

Produkt nga Kroacia, me Çertifikatë Organike nga Unioni Evropian.

Përzierje aromatike e bimëve më të mira të çajit organik me xhensen. Ka veti të shkëlqyeshme antikanceroze, lehtëson dhembjet menstruale, lufton mbipeshën, e normalizon tensionin e gjakut, përmirëson funksionimin e trurit, normalizon sheqerin në gjak, zvogëlon dhembjet kronike, e pastron gjakun dhe lëkurën dhe e zvogëlon stresin. Për përgatitje të çajit, hudhni një qese çaji në ujë të valë. Le të qëndrojë për rreth 7 minuta (ose më gjatë për një aromë më të fortë) dhe butësisht shtrydh qesen për lirimin e përbërësve aktivë në ujë.

Vendi i origjinës: GJERMANIA