Biskotë orizi me fasule karabi, 100g
Biskotë orizi me fasule karabi, 100g

Biskotë orizi me fasule karabi, 100g

Bonvita

Çmimi i zakonshëm €2,40 Zbritje

Produkt nga Kroacia, me Çertifikatë Organike nga Unioni Evropian.

Kur doni një alternativë të kakaos ose thjeshtë e preferoni si karabin, këto pllakëza Vegan, Gluten Free, Lactose Free, janë ato që ju kërkoni. Janë delikate dhe të shkëlqyera, natyrore të shijshme!

Vendi i origjinës: HOLANDA